Kontakt | Campus Studencki 2018

Kontakt

Jeden Uniwersytet

Kontakt

Kontakt do organizatora:

mail: campus@1uniwersytet.pl

tel. 799 257 239

FUNDACJA JEDEN UNIWERSYTET

Sprawy sponsorskie:

Wojciech Szalbierz – wojciech.szalbierz@1uniwersytet.pl

 

Kodrynatorzy Uczelni

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Diana Stashevska
+48 533 275 831
stashevska.diana@gmail.com

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Kacper Krotecki
+48 693 352 136
kacper.krotecki1@gmail.com

Politechnika Poznańska
Olga Szygenda
+48 724 526 861
a.olga.szygenda@gmail.com

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Andrzej Majewski
+48 506 391 205
andrzejmayewski@gmail.com

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Patryk Lisiecki
+48 537 452 100
patryk.lisiecki@gmail.com

Uniwersytet Przyrodniczy Poznań
Dajana Fiksa
+48 691 024 347
dajana.fiksa@wp.pl

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Jagoda Szmelter
+48 665 153 783
jagoda.szmelter@gmail.com

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
Mateusz Maślanka
+48 603 303 788
mateusz.maslanka8866@gmail.com

Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu
Ania Dzimińska
+48 607 437 139
aniadziminska@gmail.com

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie
Bartosz Siuda
+48 605 955 927
bartosz.siuda2@gmial.com

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Wiktoria Drwięga
+48 514 114 911
wdrwiega@gmail.com

Uniwersytet Śląski w Katowicach
Paulina Drobisz
+48 515 142 190
paulinadrobisz97@gmail.com

Śląski Uniwersytet Medyczny
Paweł Dubanik
+48 696 004 658
pawczey@gmail.com

Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań