W Cenie | CHILL & FUN - 14-17.03.2019

W Cenie


W Cenie

Pierwsza tura zapisów – cena 349 zł

Korzystając z naszych zniżek możesz pojechać z nami już od 319 zł! Więcej informacji poniżej!

 

W cenie zapewniamy:

- zakwaterowanie w pokojach z łazienkami w OW Siła (3 noclegi)

- wyżywienie:  śniadania i obiadokolacje

- ubezpieczenie NNW (wariant podstawowy)

- udział we wszystkich organizowanych imprezach wieczornych

- szeroki program animacji przygotowany przez doświadczoną kadrę

- system informacji sms

- gadżet wyjazdowy

- miejsce parkingowe na terenie ośrodka dla zmotoryzowanych

- zniżki na karnety na stoki

- fotorelację z wyjazdu

- I NAJLEPSZĄ POSESYJNĄ IMPREZĘ TEGO ROKU!

 

ZNIŻKI

Przygotowaliśmy dla Was także specjalne zniżki*:

  • byłeś z nami już na Campusie lub Sylwestrze Studenckim – mamy dla Ciebie 20 zł zniżki – napisz do nas na maila campus@1uniwersytet.pl , a otrzymasz od nas specjalny kod uprawniający do zniżki!
  • studiujesz na UAM, UEP, UM lub PP ? Zgarniasz też 20 zł zniżki! Skontaktuj się z koordynatorem z Twojej uczelni lub napisz do nas na campus@1uniwersytet.pl, aby uzyskać kod rabatowy!
  • w ekipie taniej! Zbierzcie ekipę 10 osób i otrzymacie 300 zł zniżki na całą grupę! Zarejestrujcie się i wyślijcie do nas maila na campus@1uniwersytet.pl ze składem Waszej ekipy, po zaksięgowaniu od Was całości wpłat otrzymacie zwrot 300 zł (30 zł na osobę)!

*Powyższe zniżki nie łączą się, możesz skorzystać z maksymalnie jednej z nich. Są one naliczane zarówno od ceny first minute jak i od ceny regularnej.

 

Dodatkowo płatne będzie wyjścia na lodowisko i tor saneczkowy oraz wyjście na narty biegowe (obie rzeczy zostaną zorganizowane w przypadku uzbierania się odpowiedniej ilości chętnych)

W cenę nie jest wliczona kaucja oraz opłata klimatyczna. Przy kwaterowaniu będziemy zbierać po 50 zł kaucji, która zostanie zwrócona przy wykwaterowaniu w przypadku braku zniszczeń na terenie ośrodka oraz w pokojach. Będziemy także zbierać opłatę klimatyczną w wysokości 7 zł.

 

Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań