Warsztaty | Campus Studencki 2018

Warsztaty

Jeden Uniwersytet

Warsztaty

Campus Studencki Łazy 2018 WARSZTATY

W tej zakładce zapoznacie się z programem WARSZTATÓW 2017, jakie przygotowaliśmy dla Was w ubiegłorocznej edycji Campusu Studenckiego.

Informacja o Warsztatach w 2018 roku już wkrótce.

W 2017

Warsztaty taneczne – Forum Uliczne oraz Technika Ruchu

Poprowadził dla Was Bartek Moroch. Zajmuję się on stylami ulicznymi oraz techniką ruchu. Ukończył 2letni kurs Instruktorski w Bydgoszczy oraz Poznański AWF. Obecnie prowadzi zajęcia w kilku miejscach w Poznaniu oraz tańczy w studiu tańca “Czeba się wyluzować”. Brał udział w wielu warsztatach oraz obozach organizowanych w Polsce. Pobierał lekcje od światowej klasy choreografów takich jak np. Tony Czar, Brian Green, Luther Brown, Laura Edwards, Candance Brown, Leroy Curwood, Josear Alva, Ian Eastwood, Nick Demoura, Kumari Suraj, Lyle Beniga, Keone Madrid, Mariel Martin, Shaun Evaristo, Budda Stretch, Lee Daniels, Joseph Go, Christian Owens, Salah, Beniga, Tight Eyez, Twitch, Jun Quemado, Vinh Nguyen, Karon Lynn, Jeka Jane, Kenzo Alvarez, Valentine, Radosław Stępniak, Agnieszka Łuczyńska, Witold Jurewicz, FNF i FPC I wielu innych.

warsztaty

 

 Zumba

To skuteczny i innowacyjny program fitness, który powstał dzięki fuzji  aerobiku i tańca, wykorzystujący namiętne i wybuchowe rytmy latynoamerykanskiej i międzynarodowej muzyki. Podczas zajęć powstaje luźna atmosfera zabawy, co powoduje, że uczestnicy zapominają o tym, że ćwiczą i chętnie wracają na kolejny trening.

ZUMBA jest:

*łatwa- oparta na łatwych krokach tanecznych, a więc przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku, sprawności fizycznej i przygotowania

*skuteczna- oparta zarówno na: ćwiczeniach aerobowych, dzięki którym spala się tkanka tłuszczowa; treningu siłowym, który modeluje mięśnie oraz interwałowym łączącym obie powyższe kategorie, pozwalając osiągnąć najlepsze z możliwych rezultatów

*inna- dzięki oryginalnej, porywającej muzyce i dostosowanych do niej wyjątkowych ruchach oddziaływuje pozytywnie na ciało, umysł i duszę; pozwala zapomnieć się w tańcu.

ZUMBA niesie za sobą nie tylko korzyści fizjologiczne, jak modelowanie tułowia, utratę wagi, wyrzeźbione ciało, duże wydatkowanie energii, poprawę wydajności układu krążenia, ale też psychologiczne – daje pewność siebie, poprawia poczucie własnej wartości i pozytywne spojrzenie na własną osobę.

warsztaty 2

Warsztaty dziennikarskie

Chcesz współtworzyć Gazetę Campusową, a przy okazji dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy o sztuce pisania, m.in. – jak pisać… żeby ktokolwiek chciał „Cię” przeczytać? – co zrobić, żeby czytelnik nie ziewał po kilku zdaniach, lub w trybie natychmiastowym nie wyrzucił tekstu do kosza? Zapraszamy na spotkania w formie otwartych warsztatów skierowane do wszystkich chcących pisać teksty do gazet, blogów czy na strony internetowe… ale także do każdego, kto chciałby pisać ładnie, lecz także skutecznie. Dowiesz się o magicznej zasadzie Pareto, poznasz mechanizm powstawania plotki, oraz… co najważniejsze… spędzisz miło czas, bawiąc się w redagowanie Campusowej Gazety Codziennej „ŁAZYngton Post” (nakład dzienny: 500 – 800 szt!!!) PROWADZĄCY: Dariusz Uściński

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: do 20 osób

 

 

 

1111111

Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań