Szkolenia | Campus Studencki 2019

Szkolenia

Jeden Uniwersytet

Szkolenia

Campus Studencki Łazy 2019 SZKOLENIA

Campus Studencki Łazy 2019

 

 

1. Obowiązkowe spotkanie z władzami uczelni biorących udział w Campusie Studenckim.

Zapraszamy Was serdecznie na obowiązkowe spotkanie z władzami wszystkich Uniwersytetów, które biorą udział w Campusie Studenckim Łazy 2019. Na pewno, dla znacznej części z Was będzie to Wasze pierwsze spotkanie z Rektorami i Dziekanami Waszych Alma Mater. Warto przyjść, popatrzeć, posłuchać i zapoznać się najwyższą władzą Waszej uczelni. Zwłaszcza, że na Campusie Rektorzy mają w zwyczaju pokazywać swoje zupełnie inne, wyluzowane oblicze. Zresztą – zobaczyć swego rektora w dresie, to bezcenny widok :)

IMG_8071-1024x644

2. Spotkanie z Samorządami Studenckimi

Zapraszamy Was do uczestnictwa w spotkaniu z Samorządami Studenckimi Waszych uczelni! Na spotkaniu tym będziecie mogli zadać członkom Waszych samorządów szereg pytań, które na zawsze rozwieją Wasze wątpliwości odnośnie tej instytucji. Przekonacie się na własne oczy, że to zazwyczaj grupa młodych ludzi, pełnych ułańskiej fantazji i trudnych do zrealizowania pomysłów, którzy zawsze starają się dopiąć swego. A wszystko to w imię lepszego bytu każdego studenta!

Na spotkaniu tym poznacie ideę funkcjonowania samorządów studenckich, ich podstawowe zadania oraz możliwości wynikające z bycia członkiem zaangażowanej społeczności akademickiej.Samorząd Studencki, to nie tylko współpraca z Uniwersytetem w kwestii stypendiów i akademików, ale także masa fantastycznych eventów i kosmiczna dawka doświadczenia zawodowego! Kto wie, może za rok dołączycie do nas i razem zorganizujemy Campus Studencki 2016! Kto wie, może za rok, to właśnie Ty będziesz pisać podobny tekst do tego :)

31

3. Szkolenie z praw i obowiązków studenta

Bardzo przydatne szkolenie nie tylko dla “pierwszaków”. Na spotkaniu członkowie Waszych Samorządów Studenckich przybliżą zasady i reguły jakie panują na Uczelni, wasze obowiązki oraz prawa. Poza tym na pewno usłyszycie wiele praktycznych wskazówek o tym jak ?przetrwać” na Uczelni

W ramach szkolenia usłyszycie również o zmianach w szkolnictwie jakie czekają nas w związku z nowelizacją ustawy. Od samego początku będziecie mogli w 100 % wykorzystać należne Wam przywileje żakowskiego stanu.

 

41

Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań