Sport | Campus Studencki 2018

Sport

Jeden Uniwersytet

Sport

Campus Studencki Łazy 2017 SPORT

Campus Studencki Łazy 2017

1. Siatkówka – rozgrywki w siatkówkę o puchar Łaz.

Zapraszamy Was do zapełnienia sobie popołudniowej pory każdego dnia campusowego szaleństwa wspaniałymi rozgrywkami w siatkówkę. Zbierzcie się ze znajomymi z ośrodka, pokoju lub też kimkolwiek, kogo napotkacie w trakcie swych obozowych wędrówek i zagrajcie o puchar Łaz.

???????????????????????????????????????????????

2. Laser Tag

Podczas tegorocznej edycji Campusu Studenckiego w Łazach będziecie mieli okazję spróbować swoich sił w laserowym Paintballu, czyli Laser Tag! Jest to jedna z ciekawszych gier zespołowych, w której kulki zamienione są na fale podczerwieni emitowane z karabinu. Z całą pewnością nie będzie czasu na nudę! Już teraz zbierajcie ekipę i wybierzcie CAMPUS STUDENCKI ŁAZY 2017!

IMG_1842

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Skimboard

Skimboard to sport, który na pewno dostarczy każdemu sporo emocji i zbuduje jeszcze bardziej wakacyjny klimat podczas tegorocznej edycji Campusu Studenckiego Łazy 2017! Trochę adrenaliny, morskie fale i promienie gorącego słońca to esencja tego co będzie Was czekać.

20471854_1400746086629969_308942739_n

 

4. Kohorta

Tajniki tajskiego boksu zostaną rozwiane podczas zajęć prowadzonych przez grupę Kohorta. Ten tajski sport walki kładzie szczególny nacisk na walkę w dystansie i walkę w klinczu, a podstawą stylu są niskie kopnięcia w udo. Jak to wygląda w praktyce? Będziecie mogli przekonać się już podczas tegorocznej edycji Campusu Studenckiego Łazy 2017!

 

 

Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań