Spanko | Campus Studencki 2019

Spanko

Jeden Uniwersytet

Spanko

Campus Studencki Łazy  4-9.09.2018 r. – największy obóz adaptacyjny w Polsce!

 

Łazy to miejscowość położona 10 km od Mielna. Uroczo zlokalizowane ośrodki Campusu Studenckiego pozwalają stworzyć w pełni zaaranżowane środowisko sprzyjające integracji, zabawie, edukacji i sportowi. Nasze ośrodki położone są bezpośrednio przy malowniczej plaży, a uczestnicy zakwaterowani z pełnym wyżywieniem, włącznie ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu – w nowowyremontowanych dwu, trzy i czteroosobowocych pokojach.

 

Wszystkie ośrodki stworzą potężny campus na którym odnajdziecie m.in.:

- całodobowy namiot imprezowy

- boisko do gier w piłkę nożną

- boisko do gier w siatkówkę plażową

- boisko do gier w koszykówkę

- zadaszony grill

- miejsce na ognisko

-  stołówki

- parking na zamkniętym terenie

 

Ośrodek Wypoczynkowy “RUSAŁKA”

Ośrodek położony jest zaledwie 50 metrów od morza. Rusałka to sześć parterowych, murowanych pawilonów (domki w zabudowie szeregowej) w których do dyspozycji zostały przekazane dwuosobowe i trzyosobowe pokoje z łazienkami. Pokoje wyposażone są również w czajniki elektryczne oraz sprzęt plażowy.

Ośrodek Wypoczynkowy “JAROSZOWIEC”

Ośrodek ten bezpośrednio graniczy z ośrodkiem Rusałka i również jest położony w niewielkiej odległości od plaży.  ?Jaroszowiec? oferuje pokoje dwu, trzy oraz czteroosobowe  z łazienkami oraz tv. Uczestnicy mogą również skorzystać z dobrodziejstwa murowanego grilla.  

Ośrodek Wypoczynkowy “ZŁOTA PLAŻA”

Obiekt posiada domki trzy, cztero i pięcioosobowe. Wszystkie domki posiadają własną łazienkę. Duża część pokoi posiada także balkon. Niewątpliwą zaletą jest basen nad którym między innymi odbędzie się kultowe pool party.

Ośrodek Wypoczynkowy „BAŁTYK” 

Ośrodek znajduje się w odległości 100m od plaży i posiada domku drewniane i murowane, 2,3 i 4-osobowe. Wszystkie domki posiadają własne łazienki i cały węzeł sanitarny. Na terenie znajduje się również stół do ping-ponga oraz boisko do siatkówki.

Ośrodek Wypoczynkowy „POSEJDON”

Obiekt zajmuje obszar 2 hektarów i położony jest 100 m. od pięknej, piaszczystej plaży. Pokoje, które są oferowane przez ten ośrodek są 3,4 i 5-osobowe, a w każdym z nich są łazienki. To na terenie tego ośrodka będzie odbywała się część warsztatów i szkoleń. 

Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań