Spanko | Campus Studencki 2017

Spanko

Jeden Uniwersytet

Spanko

Campus Studencki Łazy  5-10.09.2017 r. – największy obóz adaptacyjny w Polsce!

 

Łazy to miejscowość położona 10 km od Mielna. Uroczo zlokalizowane ośrodki Campusu Studenckiego pozwalają stworzyć w pełni zaaranżowane środowisko sprzyjające integracji, zabawie, edukacji i sportowi. Nasze ośrodki położone są bezpośrednio przy malowniczej plaży, a uczestnicy zakwaterowani z pełnym wyżywieniem, włącznie ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu – w nowowyremontowanych dwu, trzy i czteroosobowocych pokojach.

 

Wszystkie ośrodki stworzą potężny campus na którym odnajdziecie m.in.:

- całodobowy namiot imprezowy

- boisko do gier w piłkę nożną

- boisko do gier w siatkówkę plażową

- boisko do gier w koszykówkę

- zadaszony grill

- miejsce na ognisko

-  stołówki

- parking na zamkniętym terenie

 

Ośrodek Wypoczynkowy “RUSAŁKA”

Ośrodek położony jest zaledwie 50 metrów od morza. Rusałka to sześć parterowych, murowanych pawilonów (domki w zabudowie szeregowej) w których do dyspozycji zostały przekazane dwuosobowe i trzyosobowe pokoje z łazienkami. Pokoje wyposażone są również w czajniki elektryczne oraz sprzęt plażowy.

Ośrodek Wypoczynkowy “JAROSZOWIEC”

Ośrodek ten bezpośrednio graniczy z ośrodkiem ?Rusałka? i również jest położony w niewielkiej odległości od plaży.  ?Jaroszowiec? oferuje pokoje dwu, trzy oraz czteroosobowe  z łazienkami oraz tv. Uczestnicy mogą również skorzystać z dobrodziejstwa murowanego grilla.  

Ośrodek Wypoczynkowy “ZŁOTA PLAŻA”

Obiekt posiada domki trzy, cztero i pięcioosobowe.  Wszystkie domki posiadają własną łazienkę. Duża część pokoi posiada także balkon. Niewątpliwą zaletą jest basen nad którym między innymi odbędzie się kultowe ?pool party?.

 

Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań