Imprezy | Campus Studencki 2019

Imprezy

Jeden Uniwersytet

Imprezy

Campus Studencki Łazy 2-7.09.2019 – największy obóz adaptacyjny w Polsce!

Campus Studencki, to przede wszystkim integracja. Nic tak nie integruje, jak najlepsze, najbardziej epickie i kolorowe imprezy pełne pozytywnych emocji, wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Chcecie, czy nie – imprezy na Campusie Studenckim swoją temperaturą topią Słońce i odwracają położenie biegunów polarnych o 180 stopni!

Na Campus Studencki Łazy 2019 szykujemy moc atrakcji i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na co możecie liczyć w tym roku?

1. POOL PARTY

Jedyna taka impreza na największym i najlepszym ogólnopolskim wyjeździe studenckim! Poczuj klimat wspaniałej muzyki, energię tysiąca studentów, bawiących się nad basenem w Łazach! Jeszcze nigdy integracja nie miała tak pysznego, nadmorskiego smaku!

111

 

 

2. SILENT DISCO

Nudzą Cię imprezy gdzie wszędzie grają to samo? Na Silent Disco nie musisz zmieniać  miejscówki, by zmienić Dj-a.

Masz do wybory 3 dj-ów grających dla Ciebie równocześnie i to Ty wybierasz którego chcesz słuchać, a wszystko to na pięknej plaży w Łazach.

Ty i Twoi znajomi lubicie inna muzykę?

Nie ma problemu na Silent Disco masz do wybory 3 różne rodzaje muzyki. Teraz możecie imprezować razem! :)

222

3. PARTY TENT

To miejsce, gdzie będziemy spotykać się każdego wieczora, aby razem bawić się w rytmach dobrej muzyki! To tu odbędą się największe imprezy i gwarantujemy, że nie będziecie chcieli opuścić tego miejsca ;)

333

4. SECRET PARTY

O tej imprezie nie możemy Wam za dużo powiedzieć, gdyż jest ona ściśle tajna ;) Jak będzie wyglądać? Przekonacie się na miejscu!

666

5. KARAOKE

Namiot karaoke co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko przez tych, którzy śpiewać potrafią, ale także przez tych, którzy śpiewać kochają! Bo jak dobrze wiemy “Śpiewać każdy może”!

555

 

 6. FLUOPARTY

Najbardziej kolorowa impreza wyjazdu, na której nie zabraknie dobrej muzyki, zabawy i oczywiście samych uśmiechniętych twarzy, bo chyba każdy z nas ma w sobie trochę dziecka, a brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko ;)

 

20623999_1405808006123777_782433776_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wdrożenie:    Agencja Reklamowa Poznań